Potrebujete pomôcť?
Sme tu pre vás nonstop

Napíšte nám s čím potrebujete pomôcť. Budeme Vás behom krátkej chvíle kontaktovať.

Výmena sifónov a vodovodných batérií

Inštalatérske práce

Upchaté odtoky

Krtkovanie potrubia, čistenie odpadu, vysokotlakové čistenie kanalizácie, monitoring potrubia, trasovanie potrubia, vodoinštalačné a kúrenárske práce, výkopové práce s mini bágrom poskytujeme pre mestá a okolité dediny na celom západnom Slovensku ako: Bratislava, Senec, Stupava, Malacky, Modra, Pezinok, Senica, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Šala, Dunajská Streda, Šamorín a blízke okolie.

Jakub Piatrik

5/5

Chlapi prišli bez problémov aj v nedeľu o 21:00. Robotu spravili tak ako bolo treba. Skvelý prístup a určite odporúčam ďalej. Ďakujem.

Kristína Lipovská

5/5

Som spokojná s výmenou sifónu a batérie. Pán prišiel ako sľúbil a bez problémov rýchlo vymenil. Cena taktiež dobrá. Ďakujem.

Denis Petráš

5/5

S pánom je veľmi dobrá komunikácia. Prišiel ako sľúbil a skvelo odviedol svoju prácu. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Martin Matovic

5/5

Veľká vďaka týmto pánom, ktorí prišli ku mne aj cez víkend večer a bez problémov odstránili problém. Ochotne mi všetko vysvetlili a s ich prístupom som maximálne spokojný.

Pavol Valentín

5/5

Dobrý deň, chcem sa veľmi poďakovať pánovi, potreboval som vymeniť kompletné WC a pán rýchlo a v poriadku mi prišiel vymeniť. Som veľmi spokojný a určite oslovím opäť, keď budem mať problém. Ďakujem ešte raz!

Peter Klat

5/5

Prišli aj večer do 1 hodiny ako sľúbili. Prácu spravili, vyskúšali a ukázali nám že to je v poriadku. Konkrétne krtkovanie odpadu. Slušní a môžem len odporučiť ďalej. Cena taktiež v pohode. Ďakujem ešte raz.

Daniel Demovič

5/5

Nie som zvyknutý pridávať recenzie, ale ešte raz by som sa vám chcel poďakovať za promptnú opravu mojej vodoinštalácie. Bol som maximálne spokojný s vašim prístupom. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré 🙂

Michaela Sabolová

5/5

S krtkovaním a cenou som bola veľmi spokojná. Pán je milý, slušný, prácu vykonal rýchlo a čisto. Odporúčam.